Имя(обязательно)

Телефон

E-Mail (обязательно)

Сообщение

Отзывы

Готель HELEN в Миколаєві РЕКОМЕНДУЮЄМО! Їздили у відрядження на три дні зі Львова. В цьому готелі нам сподобалось абсолютно ВСЕ: 1. Місце розташування. Поруч набережна річки Південний Буг. Видовище просто чарівне (фото додаю). 2. Адміністратори, молоденькі привітні дівчата, за нашого перебування, ми спілкувалися з Вікторією і Катрусею. Вікторія нас зустрічала в перший день. Зустріла, оформила номер, оскільки ми приїхали дуже рано, ми залишили свої торби і пішли знайомитися з набережною. Емоції чудові, оскільки і сонячна погода і замерзла ріка, якої так бракує у Львові створили своєрідну казковість :) Через хвилин 20-30 перетелефонувала дівчинка-адміністратор Вікторія, що номер вільний і ми можемо поселятися. Провела в номер, все пояснила, розповіла також куди можемо сходити у вільний час. Катруся також справила приємне враження, починаючи від замовленої мною кави на сніданок ( я корінна львів’янка і мені часто-густо в інших містах намагаються догодити доброю міцною кавою, в результаті п’ю смолу :) ) тут хочу подякувати за розуміння, я люблю звичайну заварну каву з молоком без пінки і обов’язково у великому горнятку!! Катя – респект, все як хотіла ;) Дякую. Також дякую за додатковий обігрівач в номер, хоча номери теплі, все ж ми попросили після прогулянки на деякий час. 3. Номери. Тут пишу мало, але по темі. В номерах чисто, люблю запах нового, тут він є. Номери просторі і , УРА – є ванна!! :) 4. Сніданки. Десь нижче читала відгук відвідувача про те, що сніданки в цьому готелі не зовсім, оскільки невеликий вибір. Так от, ми жили три дні і з меню попробували навіть не все. Так, список сніданків не є великий, але все свіженьке і смачнюче. Для смачного і поживного сніданку тут більше ніж достатньо. Тому висновок такий, готель Helen в Миколаєві – чисто, комфортно, просторо, привітний персонал, хороше розташування, сніданки включено.

Очень хороший отель для всей семьи. Мы все время путешествуем, и когда бывает в Николаеве проездом обязательно останавливаемся здесь. Внимательный персонал и качественное обслуживание, сразу видно что хозяева следят за уютом и комфортом гостей. Вообще очень уютно, как дома. Хочется отдельно отметить девушку-администратора, которая дежурила с 6 на 7 января, она молодец. Очень внимательная, хорошо воспитана, всегда расскажет и поможет. Я бы ей все вписала премию

Очень приятное и тихое место! Отзывчивый персонал! Все понравилось, срасибо администратору Ирине

Я семьей постояно когда бываем в Николакве проживаем в этой прекрасной гостинице. Очень хорошее обслужевание с уважением и от всего сердца принимают гостей. Всем рекомендую это прекрасное место.

Оставить Отзыв